Spoločnosť CONSULT COMPANY vznikla v Prešove v roku 2007, od svojho vzniku sa venuje spracovaniu jednoduchého a podvojného účtovníctva. Väčšinu našej klientely tvoria klienti, ktorí nám mesačne nosia doklady na spracovanie. Na spracovanie dokladov a účtovníctva používame kvalitný softvér od spoločnosti KROS.

 

Externe spolupracujeme s audítorskou spoločnosťou, s ktorou riešime komplikovanejšie prípady.

 

Aj keď sa zameriavame na klientov, ktorým pravidelne spracuvávame účtovníctvo, každý rok vieme spracovať nárazovo účtovníctvo niekoľko firmám. Vtedy cena za spracovanie účtovníctva je stanovená ako poplatok za celý rok. Túto možnosť však využívajú iba firmy s menším počtom dokladov.

 

Samozrejmosťou je u nás posielanie dokladov na finančnú správu a poisťovne. Naším klientom poskytujeme poradenstvo bezplatne. Iným subjektom na základe dohody.

 

Našich klientov sa snažíme maximálne odbremeniť od účtovných veci. Našou prioritou je nechať Vás pracovať na Vašom biznise a papierovačky nechať na nás.

 

Z vlastných skúsenosti Vám môžeme odporučiť spracovávať účtovníctvo externou formou. Získate viacej času na podnikanie, rodinu. My pravidelne sledujeme legislatívne zmeny, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Za mesačný poplatok ktorý sa zvyčajne pohybuje od 30 do 200 € mesačne získate mnoho času pre svoje podnikanie a určite aj cenné rady. Účtovníctvu a podnikaniu sa venujeme viac ako 10 rokov.

O nás